Hozzászólások megtekintése   Vissza az archivumozoo főoldalára

Koffein  2014.02.14.   08:58 Hozzászólás időpontja
Üzenet 10495. Trexy:

Látom nem vagy valami kütyü zseni... már itt van a jövő a zsebünkbe. majdnem mindenkinek okostelója van a zsebébe, azon van 3g, némelyiken már 4g is van... a rádió streameket lehet rajta neten keresztül hallgatni, csak eszi a kbyteket :) ... jönnek az okos autók, ez alatt értem, hogy android, ios, nokia, microsoft meg fene tudja milyen platform alatt fognak futni, ugyanazokkal a tulajdonságokkal felruházva az autót, mint amit a telefonok/tabletek tudnak... akik felismerik és lépnek, azok lépéselőnybe lesznek, lásd totalcaros srácok, buszon, autóban, munka közben, bárhol ahol akarod tudod hallgatni őket itunesból, vagy letöltöd a műsort éstb... ott van pl a TuneIn Radio alkalmazás, olyan rádiót hallgatsz, amilyet csak akarsz a világ bármely részéről...
szóval a jövő itt van köztünk, csak használni kell a technikát... :)
A Deejay meg a szívünkbe él, mert még egy olyan rádió nem lesz már soha...



Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!


Hozzászólás szerkesztése / törlése

Hozzászólás szerkesztése
Hozzászólás törlése
Adminisztrátor jelszó:


 
Tárhely: WebKontakt.hu Kód módosítás: Maniac | Design: Poetry