 |
 |
 |
 |
 |
Koffein
 |
2014.02.14. 08:58  |
 |
10495. Trexy:
Látom nem vagy valami kütyü zseni... már itt van a jövő a zsebünkbe. majdnem mindenkinek okostelója van a zsebébe, azon van 3g, némelyiken már 4g is van... a rádió streameket lehet rajta neten keresztül hallgatni, csak eszi a kbyteket :) ... jönnek az okos autók, ez alatt értem, hogy android, ios, nokia, microsoft meg fene tudja milyen platform alatt fognak futni, ugyanazokkal a tulajdonságokkal felruházva az autót, mint amit a telefonok/tabletek tudnak... akik felismerik és lépnek, azok lépéselőnybe lesznek, lásd totalcaros srácok, buszon, autóban, munka közben, bárhol ahol akarod tudod hallgatni őket itunesból, vagy letöltöd a műsort éstb... ott van pl a TuneIn Radio alkalmazás, olyan rádiót hallgatsz, amilyet csak akarsz a világ bármely részéről... szóval a jövő itt van köztünk, csak használni kell a technikát... :) A Deejay meg a szívünkbe él, mert még egy olyan rádió nem lesz már soha...
|
|
Hozzászólás szerkesztéséhez vagy törléséhez adminisztrátori jelszó szükséges!
Hozzászólás törlése esetén az már nem állítható vissza!
|
Hozzászólás szerkesztése / törlése |
|
|
 |
 |
 |
 |
|
 |